א.א.

א.א.

"ענת, אין לי מספיק מלים כדי לומר לך תודה על העבודה שעשית איתי. מאז שפגשתי אותך אני לא אותו אדם. גיליתי בתהליך האימון את הכוח הפנימי שלי, אימצתי הרגלים חדשים וההנאה שלי מחיי עלתה פלאים. הבנתי שאני לא קורבן של נסיבות כשהיישום של זה הוא בהפעלה של עצמי כדי לשנות את הדברים שמפריעים לי ובעשייה כמיטב יכולתי. למדתי להתמודד עם המחשבות השליליות שלי, מיומנות שעזרה ועוזרת לי בעשרות סיטואציות בחיי. תהליך האימון היה אחת החוויות המשמעותיות והמעצבות בחיי. את מקצועית בצורה מדהימה ותמיד הצלחת להבין אותי טוב יותר מכל אדם אחר. אני מאחל לך שתעזרי לעוד רבים וטובים למצוא את דרכם."

א.ה.

א.ה.

"ענת, אני רוצה להגיד לך תודה ועוד תודה. באמצעות האימון איתך פגשתי את עצמי שוב. חזק, מאמין בעצמי, בעל-יכולות טובות וגבוהות. הרגשתי שוב מחדש את היכולת שלי לומר דברים ולא לחשוש ממה יגידו. אמרתי שלום אחרון ל"אוייבים" שבעצם לא קיימים באמת אלא רק בדמיון/זכרון המעכב שלי. למדתי לתת מענה אחר ל"אוטומט" כשדברים נשמעים לי כאילו לא טובים או לא ערבים לאוזניי. מנקודת ראותי יש לך וליכולותייך משקל רב בכל התהליך. החכמה שלך, יכולת הניתוח המהירה והיכולת להבחין במעכבים שלי פשוט פתחה את המקומות התקועים ואיפשרה לי משבוע לשבוע לרוץ קדימה. נסכת בי בטחון רב. המקצועיות, האווירה הנייטרלית והמחשבה שלא חייבים להגיד את הדבר הנכון בזמן המתאים ופשוט להביא את עצמי ללא כל צורך להכין תשובות או הגנות תרמו לי המון. למדתי על ערך האותנטיות והבנתי שיש לי יכולת גדולה להזיז דברים כשאני מביא את הערך הזה לידי ביטוי. למדתי להיות נועז ולפחד פחות. ואם הצלחתי לגרום לדברים הללו לקרות אז תודה לך כי בנקודת הזמן הזו של חיי בלעדייך זה לא היה מתקיים.דף זה משמש להצגת הפיצ'רים המוצעים על ידי החברה שלך או רלוונטיים לשירות אותו אתה מספק. ניתן להוסיף כל פיצ'ר שאתה רוצה או לערוך את אלה שכבר רשומים. אתה יכול לערוך את כל הטקסט הזה ולהחליף אותו עם התוכן שלך."

ב.ש.

ב.ש.

"הי ענת, חשוב לי לעדכן אותך: עכשיו כשאני מסתכלת על התקופה הזאת של האימון, אני מבינה כמה היא הייתה משמעותית בשבילי. בארבעת החודשים האחרונים התקבלתי לקורס שרציתי, התחלתי לעבוד אחרי חצי שנה של אבטלה והתחלתי זוגיות ראשונה! האימון היה בשבילי סוג של חיזוק. כל שבוע באתי ושמעתי ש"הכל בסדר. הכל כבר בסדר". מתישהו זה יחלחל באופן קבוע, אבל בינתיים זה נתן לי המון כח. אני מרגישה יותר ממוקדת, יותר שולטת בסדר היום שלי ומאורגנת בניהול שלו. אני חושבת שההתמסרות שלי לתהליך הזה, הקשר שלנו מחוץ לשעת האימון השבועית, והידיעה שיש מענה ואוזן בכל זמן גרמו לי להיפתח ולשתף בהכל, גרמו לי להגיע להישגים האלה. להאמין (לרוב..) ולנסות. כמו שאמרת - מקסימום זה יצליח. אז זה ממש הצליח :). ענת, את היית היומן האישי שלי בתקופה האחרונה. הרגשתי שאני לא צריכה להגיד הרבה ואת כבר יודעת מה אני מרגישה ולמה. בזכותך למדתי שאת התשובות אני לא צריכה לחפש אצל אחרים אלא אני צריכה למצוא אותן בעזרת חוויות שאני אעבור ודברים שאני אלמד. מכל מפגש יצאתי מלאת אופטימיות ואנרגיות של עשייה. המון המון תודה!"

ה.ש.

ה.ש.

"ווואאאוווו.....ענת, חשוב לי להגיד לך שקודם כל נהניתי מאוד בתהליך האימון, הרגשתי שחל שינוי אמיתי ושאני מתקדמת ממפגש למפגש. אהבתי מאוד את המשובים ממך שעזרו לי להבין איפה אני עומדת, המשימות שעזרת לי לקחת על עצמי היו מאוד ממוקדות מטרה ובאופן כללי היה לי מאוד נעים ובטוח איתך. השגתי שינוי בעצמי ובגישה שלי, בעיקר בתחום התעסוקתי, אך לא רק בו. בכלל בחיים, הגעתי להבנה שאם אחכה שדברים יקרו מעצמם אז שום דבר לא יזוז ואני זאת שצריכה להוביל את המהלכים (אפילו במעשים קטנים) וזה יניע תהליכים גדולים, משמעותיים ולא צפויים. הכרתי בי כל מיני חוזקות שלא ייחסתי להן חשיבות ולא ידעתי להעריך לפני כן. מה שאיפשר את ההישגים האלו זאת את ענת היקרה! לולא ההכוונה המעולה שלך כנראה שלא הייתי מוצאת את התשובות כ"כ בקלות. לימדת אותי שאת לא מספקת תשובות (כמו שציפיתי בהתחלה) אלא מכוונת אותי ועוזרת לי להקשיב לרצונות האישיים שלי ולקול הפנימי שלי. תודה רבה על הכל!"

א.ש.

א.ש.

"שלום ענת, רציתי לעדכן ולספר לך שבזכות מקומות שעזרת לי להגיע אליהם, פגשתי את א' לפני 9 חודשים, ביום שבת האחרון בהיותנו בביקור אצל הורי, הושכמתי קום "להליכה" וקיבלתי הצעת נישואים מרגשת בתצפית שמשקיפה על נוף מולדתי מבחור שהוא כל אהבתי בחיים ועתידי! אם את זוכרת ב"חזון" שלי רציתי להיות בדיוק במקום הזה בזמן הזה ובתקופה הזאת. יש לך חלק גדול בכך. בזכות תהליך האימון יצרתי אהבה כמו שחלמתי. יש לי היום יכולת מיקוד עצמי בעבודה עצמאית. אני יודעת להתמודד עם מצבים שונים, יש לי כלים שגורמים לי להסתכל גם מהצד ולהבין מאיפה הדברים נובעים ואיך נכון לי להתיחס לסיטואציה. יש לי שלמות עם עצמי. כל התהליך מוציא ממני את ההבנה מי אני. רציתי להגיד המון תודה, תמשיכי לעשות טוב לאנשים (וגם ליקרים לי שאני שולחת אליך), בהערכה גדולה, א'."

מ.ל.

מ.ל.

"ענת יקרה, תודה על שלא נבהלה ממני, תודה על המקצועיות והתבונה הענקית. תודה שעשית מה שלא הצליחו טובי הפסיכולוגים, והוא להשיב לי את הרצון לצייר וגם להצליח לצייר. ובכלל, באמצעות האימון איתך הכנסתי קצת סדר במהומה שהייתי מצוייה בה, העליתי מהאוב את היצירתיות הפרטית שלי, הצלחתי לחמוק מדי פעם מהדפוסים המקובעים והקבועים שלי. הצלחתי ליהנות מעצמי, וגם, לראות ששינוי הוא אפשרי. דברים אלה התאפשרו תודות לבירור הרצונות הבלתי מוצהרים שלי, הדמיון המודרך שהיה מפתיע מאוד עבורי, והמשימות שלקחתי על עצמי. למדתי שאני יכולה להרפות לפרקים והשמיים לא יפלו, שאני יכולה ליהנות מאוד מדברים פשוטים שבפשוטים, שאין בהכרח קשר בין השיחות שאני מנהלת עם עצמי ובין המציאות, שיותר קל לדבר על הדברים עם מישהו אחר, ושכדאי מדי פעם לעצור ולחשוב על החיים. האימון עזר לי לצאת מהקווים. להתבונן על עצמי מבחוץ. לעשות דברים שאחרת לא הייתי עושה. תודה על הכל!"

ש.ג.

ש.ג.

"ענת, מאיפה להתחיל?? אני לא מאמינה במקריות. כשהתחלתי לחפש מאמנת, היו לי חששות גדולים. לא קל לבחור מטפל, במיוחד לאור העובדה שבנקודת הזמן שמחפשים אותו, נמצאים במצב שברירי. לפני הפגישה הראשונה שלנו הייתי במוכנות נפשית למסע חיפוש לפני המסע... באותם רגעים לא האמנתי באיזו תחושה אצא מביתך. כשהתקשרתי לבועז אחרי הפגישה הקצרצרה הראשונה שלנו ואמרתי לו –"מצאתי מאמנת", לא יכלה להיות תחושה נכונה יותר מזו. וזו תחושה שהוכיחה את עצמה. אז הכי פשוט ואומר הכל – תודה! תודה על זה שלא הייתה פעם אחת מ 15 הפגישות שלנו שלא יצאתי בהרגשה טובה. הרגשה של חוזק, שאני יכולה, שהכל אפשרי. ההומור והדרך העדינה שבאמצעותן תרגמת לי את עצמי גרמו לנושאים ה"כבדים" ביותר ולשדים המאיימים, להיראות אחרת לגמרי. הרבה פעמים הרגשתי שאני במעין סדנת צחוק... לאט לאט השתחררתי מכל כך הרבה מועקות שסחבתי בתוכי...מניסיוני, אני חושבת שמאמן טוב מתאים את עצמו למתאמן ולא מחכה שהמתאמן יתאים עצמו אליו. לאורך כל האימון הרגשתי שאת מבינה אותי, מכירה אותי, קולטת את הלך מחשבותיי ולרוב גם מקדימה אותן. אפשרת לי, מהפגישה הראשונה, להרגיש בנוח להגיד באמת הכל. את המחשבות הכי נוראיות, שלרוב אני בקושי מצליחה להגיד לעצמי, חשפתי בפנייך, דבר שאפשר לי להתעמת איתן, להבין אותן ולנסות להתמודד או להעלים אותן. אני יודעת שזה בכלל לא ברור מאליו. ועל כך אני מודה לך. לסיכום ענת, השילוב בין המקצועיות והאנושיות העניקו לי חווית מסע משמעותית במיוחד – תודה!"

מ.ח.

מ.ח.

"ענת, לדעתי את המאמנת המושלמת – לצד הפן המקצועי בו נתת לי את הכלים הנכונים להכיר בזה שאני יכולה ומסוגלת לעשות, ליזום, להיות אסרטיבית מבלי להרגיש שאני מנצלת, למקד אותי בנקודות החשובות ולא לשקוע ולהשקיע אנרגיות בשלילי, לפעול למען ההווה והעתיד ולא לשקוע בעבר, לצד כל זה היה בך את הפן האישי שבו תמכת בי בגישה החיובית שלך, עודדת אותי, נתת לי פידבקים על כל התקדמות וכל מהלך שלי. הרגשתי ואני עדיין מרגישה, שאני יכולה לשתף אותך בכל, מבלי שתשפטי אותי אלא רק תקדמי אותי. וזה מה שקרה, זה מה שעשית איתי – הראית לי את הדרך הנכונה. אני מרגישה משופרת, חזקה, מסוגלת לכמעט הכל כיום ועם עוד קצת תרגול ועם הכלים שנתת לי - מסוגלת להכל. תודה מכל הלב!"

ע.ה.

ע.ה.

"ענת יקרה, כשקיבלתי את ההמלצה מעומר התלהבתי מאוד, אבל את התעלית על כל ציפייה שהייתה לי..את חלומו של כל מתאמן...את ממוקדת, עיניינית, רגישה, חכמה, מקצועית, אנושית, חמה, ועם רצון מאוד גדול לעזור ולקדם. לפעמים זה נראה שזאת לא "עבודה" בשבילך אלא התמורה האמיתית בשבילך היא העזרה הגדולה לאחרים, ממש סוג של שליחות, כי לי את ממש שינית את הצורה שבה אני מסתכלת על החיים ואני אקח את זה איתי לכל הדרך וזה יקר מפז!! תודה, תודה, תודה!!"

א.ש.

א.ש.

"ענת יקרה, אני ממש שמח שא' הרגישה נוח איתי כדי לשתף אותי שהיא עוברת אימון אצלך ולהמליץ על האימון איתך. את נותנת הרגשה נוחה ובטוחה להיחשף וללמוד, הצלחת לגעת בכל הנקודות שלי בצורה מדויקת, גרמת לי להרגיש שה"בעיות" שלי לגיטימיות לגמרי כי תמיד ידעת להגדיר במילים בדיוק מה עובר לי בראש. נתת לי להגיע למסקנות ופתרונות בעצמי כך שההישג היה שלי. היית "היד המכוונת" ולדעתי זו מהות האימון, לתת לי את הכלים להתמודד לבד. האימון איתך פתח לי את העיניים לגבי פוטנציאל השיפור שאני יכול להגיע אליו (חשבתי שאני מקרה אבוד...), אז תודה ענקית."

מ.ה.

מ.ה.

"ענת, אין לך מושג כמה, אבל כמה!, גדלתי בפגישות איתך. כל יום אני משתמשת בכלי אחר שקיבלתי ממך. וזה עוזר לחיות יותר טוב, בריא והרבה יותר כיף. תודה על ההכוונה והתמיכה המלאה, ההקשבה, הכלים, ההכלה האינסופית הבטחון שנסכת בי לגבי עצמי. את נהדרת. אז שוב תודה!!!"

מ.פ.

מ.פ.

"ענת אהובה, איזה כיף שיש אותך. תודה ליושב שם למעלה ששלח לי את ליאת ששלחה אותי אלייך. לא מגיע לי כל הטוב הזה :) שוב מודה לך על הכל. על הרגישות, ההקשבה, החוכמה האינסופית, המקצועיות, ההכלה ועוד ועוד. אני היום אדם אחר, בזכות התהליך הזה, שהוא כל כך מעצים ומחזק, בונה ומקדם. בזכותך. ובזכותי. מקווה שאצליח להשתמש בכל הכלים שנתת לי. מה שבטוח - מבטיחה להמשיך לתרגל ולתרגל עד שזה יהפוך לחלק מחיי. אין עלייך. תודה ענקית."

ד.ק.

ד.ק.

"ענת היקרה, רציתי להודות לך על שעשית לי את השנה לכ"כ טובה, נעימה ומספקת, שנה שבה התפתחתי והתחלתי הרבה דברים נפלאים ונהדרים, שנה שבעיקר יצא לי להכיר את עצמי טוב יותר, והעזתי וניסיתי דברים חדשים, שנה שבה למדתי להקשיב לקול הפנימי שלי, ולחבק את השדים שלי, אני מתחילה להתאמן בימים הקרובים לחצי מרתון. ואני ממש גאה בעצמי. והעסק העצמאי שלי צובר תאוצה. תודה תודה על הכול!"

ט.ל.

ט.ל.

"ענת יקרה, רציתי לשתף אותך שקיבלתי המון מתהליך האימון איתך. ראשית, הצגת הרצונות והשאיפות שרציתי להשיג לחיי או לחילופין תקיעויות והפרעות אשר רציתי לצמצם מחיי, חידדו לי את סדר העדיפויות שלי לדברים. זהו כלי בו אני נעזרת עד היום והוא יצר אצלי שקט יחסי בהבנה מה רצוי לי יותר ומה פחות, מה דחוף לי יותר ומה פחות. שנית, מהתבוננות בדברים אלו גיליתי גם חמלה והבנה לקצב הנוכחי של ההתנהלות שלי נכון להיום לצד הרצון לגדול בנקודה זו. וכתוצאה מכך, אני חווה הקלה משמעותית. בנוסף, לצד הבנה עמוקה וריגשית שעזרה לי מאוד לבחון דברים, לראות ניגודים, להבין "מחירים" ותוצאות מעשים, קיבלתי ורכשתי כלים פרקטיים לניהול חיי בצורה שמקרבת אותי יותר ויותר לחיים אליהם אני שואפת. וכך חיי הפכו לאיכותיים יותר , מסודרים יותר ורגועים יותר. אציין כי לדעתי, לפחות במקרה שלי, נדרש "אימון" מתמשך על נקודות אלו, אולם בעזרת המאמנת ישנה יותר שמירה על הגחלת , הכלת מצבים ו"פירוקם", ראייה מזוית נוספת אותה מרוויחים באימון וידע רב (במקרה הזה - של מאמנת מוצלחת במיוחד...). בנוסף, האימון תרם לי רבות בזיהויין והעלאתן ללא פחד, של בעיות מעיקות, בהן יצאתי לטפל כתוצאה מהאימון במסגרות הרלוונטיות. מעבר לנאמר עד כה, ובאמת לא על מנת להביך, חשוב לי לציין שהאימון תלוי מאוד מאוד מאוד במאמן. וכל הדברים אשר קיבלתי: מהידע הנרחב, המקצועיות הרבה, הניסיון העשיר, והאישיות הנעימה והמיוחדת אותה פגשתי, איפשרו לי לקבל את כל המתנות הללו ולעבור תהליך אמיתי שלם ומשפיע."

מ.ש.

מ.ש.

"ענת, תודה גדולה על שהיית שם והכוונת אותי מכל הלב ובסבלנות רבה בתקופה הכי קשה ומבולבלת בחיי! שהיית קשובה לצרכים שלי גם בפגישות האישיות וגם במיילים. למדתי המון ואני לוקחת איתי המון כלים להתמודד עם עצמי ועם החיים שלי. למדתי לקבל את עצמי כשונה מאחרים, שיש לי דרך אחרת לעשות דברים וזה בסדר. למדתי מה אני אוהבת לעשות ומה עושה לי טוב ושזה שונה ממה שעושה טוב לאחרים. למדתי שיש לי תחביבים שעושים לי טוב ואני רוצה להתמיד בהם. למדתי איך להתנהל בסובלנות בתוך מערכת יחסים, כיצד לעמוד על שלי מבלי לפוצץ הכול ולהפוך לעצבנית. למדתי שלפעמים אני מאמינה בדברים שנמצאים בתוך הראש שלי ולא תמיד הם האמת ולמדתי כיצד להתמודד עם ההרגל הזה. והכי חשוב למדתי לא לפעול מתוך אינסטינקט הישרדותי אלא מתוך הקשבה לעצמי לרצונות והשאיפות שלי. לחשוב מה עושה לי טוב ובמה אני טובה ומשם להתקדם. למדתי כיצד להתנסח בביטחון ולא מתוך התנצלות בראיון עבודה, כדי לשווק את עצמי ולהסביר מדוע אני הכי טובה לתפקיד. למדתי המון. תודה תודה על הכל!"

ר.ב.

ר.ב.

"ענת היקרה, בזכות האימון, התחלתי להאמין בעצמי, להאמין ביצירות שלי, להאמין שזה אפשרי למכור אותן, להביא אותן לאויר העולם. מה שאיפשר זאת, היא העבודה האיטית, צעד קטן אחר צעד קטן תוך בדיקה של מה נכון לי לעשות ומה מתאים לי, כדי להצליח להוציא את העבודות "לאור". למדתי שהכי חשוב זה לחשוב על ההצלחות ולנסות לבדוק מה גרם להן. ולמדתי שכדי לעשות משהו שלא כל כך אוהבים, או רוצים, צריך לחשוב מה יאפשר לי באותו רגע זמן כן לבצע את המשימה. הבטחון שלך במה שאני עושה, עזר לי לבטוח בעצמי. האמונה שלך, נתנה לי אמונה בעצמי. ענת, אני רוצה להודות לך על הכל... על ההקשבה האין סופית, על התמיכה, על הקבלה של מי שאני, על יכולת ההכלה, על המקצועיות באימון, על הנסיון הבלתי נדלה להמשיך ולנסות להשיג את היעדים שהצבתי, על כך שלעולם לא התייאשת, למרות שהייתי מגיעה ללא עשיה, אני רוצה להודות לך על החיוך המתמשך, לא חשוב מה...., היית לי כמו גב יציב ואיתן, ונתת לי יד, תודה."

ש.מ.

ש.מ.

"ענת יקרה, המון המון תודה. על ההתמקדות בטוב גם בתוך הזמנים הקשים. על החשיפה של השקרים שאני מספרת לעצמי ושבירת המונולוג האוטומטי שהמוח שלי מייצר. על הענייניות וההליכה ישר אל המקור בלי הרבה התקשקשויות. על שהערת והארת את השדונים מרבצם. על ההתעקשות בנושא ההתמדה וההחלטה המחייבת. ובעיקר על תהליך עמוק יותר ממה שציפיתי לחוות. מי היה מאמין שהגעתי אליך דרך האינטרנט...?"